"Kůň je zrcadlem vaší duše a někdy nemusíte být rádi, co uvidíte. Někdy ale ano."

                                                                                                                                                                              Buck Brannaman

Leadership s koňmi

Většina lidí má nejrůznější přání a sny o tom, jak chtějí žít, co chtějí dělat a dokázat. Ale už méně často se vydají na tu správnou cestu. Proč? Bojí se neúspěchu? Nejsou si jistí, jestli to zvládnou? Ostatní je od plánů zrazují? Potřebují jistotu zázemí a peněz?

Důvodů, proč neděláme to co nás baví a nežijeme tak, jak bychom si přáli je celá řada. Jejich společným jmenovatelem však bývá strach. V nejrůznějších podobách a intenzitě. A na strach jsou koně ti nejlepší experti. Je to pro ně nástroj přežití. Umí s ním nakládat, umí ho využít a spokojeně s ním žít. Strach není jejich nepřítel, ale životní partner. A jsou schopní nás to naučit. Trpělivě, jemně a s respektem ke každému.

Zážitkový kurz zaměřený na rozvoj osobnosti, zdravého sebevědomí a práce s lidmi. Společně s koněm se postavíte každodenním výzvám.

Kombinovaný kurz zaměřený na rozvoj vůdčích a manažerských schopností s možností odpolední vyjížďky v sedle do přírody. 

Individální koučing zaměřený na rozvoj osobnosti a vůdčích dovedností. Délka a obsah lekcí a složení expertů se řídí podle potřeb klienta.

Kurzy jsou určené pro osobnosti, které se chtějí posunout ve své profesi nebo životě i pro ty, kteří si zatím netroufají jít svým vlastním směrem. Velmi vhodné jsou pro pracovní týmy, které si chtějí upevnit a provětrat vztahy,

Kurzy kombinují tradiční zážitkové metody výuky leadershipu s prací s koňmi, jako učiteli. A možná po jeho absolvování vyrazíte svobodně svým vlastním směrem, stejně jako oni.

Lektorky a koučky:  Jana Ledvinová, Martina Jestřábová,

Tým expertů: Cedille, Jacaranda, Perly, Atos, Dixi a další Merénští koně vybraní podle individuálních potřeb účastníků

Počet účastníků: 10

Místo: Ranč IXION v Chrastinách u Písku

Najdete asi 10 km od Písku na polosamotě u lesa. Velký dům na kopci pod kterým se na 26 ha popásá stádo černých koní je už z dálky nepřehlédnutelný.

"Jsem fascinovaný tím, že ten kůň opravdu pozná, jestli jsem k němu otevřený a nebo ne."

Jarda

"Hloubka sebepoznání byla neuvěřitelná. Uvědomila jsem si několik zásadních věcí, které mě ovlivní v dalším životě?"

Monika

                                           Kurzy "Leadership s koňmi" Pořádá centrum In Natura a Ranč Ixion.